| Rzv_Florin_2001 a întrebat:

Salir TPU ma puteti ajuta si pe mine cu un cont De UPC Wi-Free?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Este bine că ai întrebat acest lucru pe "Siguranța pe internet" deoarece este în temă.

Dacă cineva este îndeajuns de naiv încât să îți ofere contul lor UPC și tu vei folosi internetul în scopuri rele, la răspundere vei fi tras tu, cât și proprietarul contului UPC.
Internetul mobil a devenit destul de ieftin, indiferent de operator primești destui GB.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Florin,

Te sfatuim sa discuti cu furnizorul tau de telefonie pentru a gasi o oferta care include si internet.