| TDavid12 a întrebat:

Am o intrebare rapida,Showbox este suta la suta gratuita ma refer ca nu primesti cost suplimentar, platesti un abonament, etc? Ps:

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aplicația e gratuită. Instalează-ți varianta care e fără anunțuri publicitare.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

E gratuita

| Ora de net a răspuns:

Buna David,

Aplicatia Showbox este gratuita, dar ea descarca de pe Internet fisiere foarte mari (filme, seriale), asa ca poti avea cost suplimentar daca depasesti traficul de Internet inclus in abonament. Recomandarea noastra este sa folosesti aplicatia doar cand esti conectat la o retea WiFi.