| literallythesamebruh a întrebat:

Salut! A primit cineva de pe aici tag-uri pe Instagram în postările acelea cu iPhone 13? E clar că este fake,dar pe mine mă frământă faptul că persoanele acelea pe care nici măcar nu le cunosc dau tag așa random,și este un pic ciudat, habar nu am dacă să îmi fac griji pentru datele mele personale sau nu.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Se da tag aleatoriu sa adauge cat mai multi.

| Catrice a răspuns:

Nu știu despre ce vorbeștithinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt momiți de către niște țepari ca să dea tag la mai mulți că li se promite nu stiu ce și să le promoveze scam-ul.

| Suntbaiat123456789 a răspuns:

Și eu am primit, dar nu le-am luat în seamă deoarece sunt fake.

| MateiStef a răspuns:

Nu iti afecteaza datele, se da tag random. Evita sa dai block, o sa primesti mai multe.