| Ionutmariuo13 a întrebat:

Salut! Acum cateva zile contul meu de Facebook a fost spart. Astazi am vazut ceva cu ai ceva de plata. Am intrat, m-a bagat pe Facebook ads si imi arata ca am de plata 200de lire egiptene pentru a continua rularea reclamelor. Am vazut ca era si un card salvat, decat ca nu iesise tranzactia. A fost incercat pe 30 si 31 decembrie si scria tranzactie esuata. Am sters pe cine avea acces la contul de Facebook ads si am sters si contul de Facebook, decat ca dureaza o luna pana se sterge. Se poate intampla ceva?

2 răspunsuri:
| andreipaskk1 a răspuns:

Cardul cel mai probabil e furat deci exista sanse sa ai probleme cu politia ca a incercat sa faca tranzacti cu contul tau

| Yurisa a răspuns (pentru andreipaskk1):

Nu o sa aiba probleme cu politia daca nu el a facut tranzactiile in mod personal