|

Salut,Acum vreo 2 ani era pe Facebook un om ciudat, parea a fi gay, m-a bagat in seama si na,l am injurat, dupa mult timp ( el ma blocase ) am aflat ca el este doctor la bucurești ( si el avand rude la mine in oras, o sora ) am aflat ca a vorbit cu doctorii sa il opereze pe un prieten de al meu mai bine, nu prea stiu ce le-a spus.dar nu asta conteaza.

M-am intalnit fata n fata cu el, eu nu ma recunoscut, eu da, dupa oam spus de ce a fost si etc, in prezent i-am cerut niste scutiri ( pe wapp) el foind la Bucuresti si i am spus ca raman dator, el mi-a spus cu ce si i am spus, cu un suc cu o cafea ceva

El a spus ca nu vrea, a spus ca vrea... Zeama de .....penis (sperma)

Am pus de alea ca rade si inf, tot ma adresează sa ii dau poza cu mine din picioare, i am dat ( poza simpla dupa Facebook, dupa a spus ca vrea in boxeri, i am spus ca nu se poate, acum mi-a spus ca daca cand vine acasa ii arat penisul imi da 300 lei...ce sa fac?

7 Raportează Evaluează
7 răspunsuri:
| a răspuns:

Reclama-l urgent. Un astfel de medic nu poate ramane asa, se pun in pericol si pacientii. Mergi la politie cu toate conversatiile cu el plus cu scutirile false pe care ti le-a dat.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Printeaza discutia cu el, si mergi la politie. Isi bate joc de copii si e un pedofil. Cine stie de cati si-a mai batut joc happy Printeza discutia si arata-le parintilor.

| a răspuns:

Ce sa faci... Sa mergi la scoala, inveti sa scrii corect si postezi din nou intrebarea.

| a răspuns:

Stai ca am reusit sa inteleg intrebarea... Credeam ca esti mai matur, iar tu esti un copil. Ăla e pedofil. Vorbeste cu parintii, apoi denunt la Politie. Sa-l ia la viol aia prin puscarie, asa nu sunt vazuti bine pedofilii.

| a răspuns:

Du-te dracu de prost.

| a răspuns (pentru gabicoo):

Adevarat ca e prost, iar pedofilii copii prosti ca el cauta. Sper sa nu fie atat de prost incat sa trimita imagini. Macar a avut inspiratia sa intrebe. Deci e un semi prost laughing Si doi la mana, sa vorbeasca cu parintii apoi sesizata politia.

| a răspuns:

Sfatul meu. Nu face prostia asta, nu stii ce e în capul lui și poate te trezesti cu vreo surpriză. Atâta timp cât stii ca esti 100% hetero iti recomand sa il îndepărteze. Alt fel s ar putea să fii santajat.