| anonim_4396 a întrebat:

Salut am comandat acum o ora un krom pop red de pe juggler.ro (este vorba despre o kendama) dar m-am hotarat sa imi cumpar o alta kendama dar nu stiu cum sa anulez comanda. daca cumva stiti cum sa anulez comanda va rog sa imi spuneti

Răspuns Câştigător
| xUnicatYT a răspuns:

Nu se poate doar când ajunge produsul la tine acasă, suni la site-ul de unde ai cumpărat produsul și zici ca vrei să-l returnezi! Funda te rog?

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Gasesti datele de contact ale reprezentantilor aici https://juggler.ro/index.php?route=information/contact

Suna si spune-le ca vrei sa anulezi comanda.

| ShadowOfFiction a răspuns:

Suna i la numarul de pe site si spune ca vrei sa anulezi