| AnonimXnX a întrebat:

Salut am facut abonament la Orange cu internet modem si tv si as vrea sa plec in alta tara la munca, pot lua internetul cu mine?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a verifica resursele incluse in pachet, te rugam sa ne oferi numarul de telefon in cauza, prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu suni la Orange pentru asta? Nu cred sa fie cineva pe aici care a trecut prin asa ceva.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa-i contactezi direct pe cei de la Orange cu aceasta problema.

| Edwards2017 a răspuns:

În legătură cu acest aspect este necesar să apelezi Departamentul Relații cu clienții. Cu siguranță te vor lamuriri și îți vor explica despre ce este vorba