| MhaiIstrate a întrebat:

Salut, am instalat bandicam dupa link-ul acesta http://www.bandicam.com/downloads/ are vreo problema? Mai tarziu va trebui sa platesc ceva ca sa il folosesc sau ceva de genu?

2 răspunsuri:
| LoryC a răspuns:

Dacă îmi amintesc bine, era o versiune demo. Te lasă să îl folosești o perioadă de timp, după care trebuie să îl achiziționezi. Nu am mai folosit de mult bandicam, dar parcă așa era.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Mihai,

Pe pagina mentionata de tine, mai jos, gasesti optiunile disponibile pentru versiunea gratuita si cea platita. La versiunea gratuita ai o limita de timp (10 min) de inregistrare si ti se aplica watermark pe clip.