| david_3932 a întrebat:

Am laptopul in service si mi-au dat update la bios. Acum trebuie sa instalez windows pentru ca nu ruleaza. Mi-au fost sterse si informatiile pe care le-am avut in partitia D. gen poze, muzica, fisierele de la facultate si tot asa.

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Pentru reinstalarea Windowsului nu este absolut necesara reformatarea partitiei D. Acum, nimeni nu stie ce au facut aia la service.

| Ora de net a răspuns:

Buna, David,

Sfatul nostru este sa ii contactezi pe cei de la service sa ii intrebi ce anume au facut. Windows-ul poate fi instalat pe un computer pastrand toate informatiile de pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca Recuva si fii atent sa nu salvezi ceva acolo in D.
Dai deep scan si le va recupera, dar dupa ce le gaseste, pune-l sa faca pe un stick sau mai multe DVD-uri, ca sa fii sigur ca vor fi restabilite corect.

| EneCristian a răspuns:

Da desigur totul a fost sters in pentru a rula bine si a instala windows-ul corect.