| Lucian_Olteanu_2003 a întrebat:

Salut, am net de la telekom si am un internet foarte slab, are viteze foarte mici.Am facut un speed test si are 12 mbps download si 0, 6 mbps upload.
Am router ZTE Speed port entry 2i este unul ok? Care este cel mai bun router de la ei? Si cum fac sun la ei si le cer alt router sau cum? De specificat ca in jocuri am ping 150+

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Suni la ei si in functie de infrastructura din zona ta o sa iti propuna un anumit abonament.

| danutzu96 a răspuns:

AI aceeasi infrastructura in zona ca si mine. Poti sa schimbi cu cel mai scump router de pe piata, tot asa o sa mearga. Poti incerca un abonament mai scump, dar te poti trezii cu "Nu duce centrala mai mult ", cum mi-au spus si mie laughing

| AloHaiLaCafeluta a răspuns:

Telekom e slab asta e ideea