| x2gk9r a întrebat:

Salut! Am o intrebare...
Cand am vrut sa incarc ceva pe insta la story am incarcat ceva gresit dar se incarca eu repede am oprit wifi-ul si dupa am intrat pe insta fara net si am sters de la story ca mi-a scris ca conexiune internet etc. Imi arata si sterge jos.
Oare s-a sters?

2 răspunsuri:
| Punctsivirgulaa a răspuns:

Nu trebuia sa opresti netul asa brusc dar, presupun ca s-a sters daca nu s-a postat. De ce nu verifici chiar tu si intrebi aici? Indiferent ce ai postat este contul tau personal deci faci ce vrei.

| whitelore00 a răspuns:

Nu se șterge fără net