| Sandu3 a întrebat:

Salut.Am o intrebare la care nu prea stiu raspunsul. Daca imi fac cont pe un cloud de depozitare dar cu o adresa de e-mail TEMPORARA mai pot accesa contul respectiv tinand cont ca adresa de e-mail este temporara si ca in cateva minute/zeci de minute nu mai este valabila?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ti-o notezi. Cind ai nevoie sa restaurezi contul/schimbi parola si vine confirmare pe email, atunci o creezi din nou. La Sharklasers se poate sa iti faci adresa cu nume customizat.