| Cosmin_Gherghe_1975 a întrebat:

Am o pagina de Facebook unde eram administrator si un alt coleg moderator. La un moment dat mi-am schimbat rolul din adminstrator in moderator fara sa vreau. Acum pagina are 2 moderatori si nici un administrator. Dat fiind faptul ca doar administratorii pot schimba rolurile in pagina la acest moment nu are cine sa schimbe si sa punem un nou admisitrator (eu sau colegul). Ce imi sugerati sa fac? Vreau sa contactez Facebook dar nu stiu unde.

2 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Slabe sanse sa te ajute Facebook, dar ei sunt singurii care pot pune un administrator la loc. Numai ca pentru asta iti vor cere si ceva dovezi, daca ai un print-screen ar fi perfect.

| Emengir a răspuns:

Exista un buton "Help & Support", alegi categoria pages si poti sa scrii tu exact problema, eventual cu un screenshot.