| danyyelSAN a întrebat:

Salut, am o problema, cand deschid Google Chrome-ul, intru pe fila noua, cand scriu ceva acolo, de obicei se cauta cu Google, acum s-a intramplat ceva si cand scriu ceva pe fila noua, imi cauta tot cu Google, dar imediat se cauta cu acest site numit http://go.mail.ru/ care este in rusă, nu stiu cum sa scap de el, sper ca m-am facut inteles, va rog, ajutati-ma! Dau funda, multumesc!

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Daniel,

Te sfatuim sa mergi in setarile browserului si sa stergi orice extensie straina. Pe langa acest lucru, asigura-te ca pagina de start a browserului este www.google.com

Daca problema persista, scaneaza computerul pentru a te asigura ca nu ai virusi.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, uitate la raspunsul meu de aici si fa la fel :http://www.tpu.ro/......-a-aparut/

| unicornulfericit255 a răspuns:

Ai intrat pe o pagina si ai dat adaugare extensie, am patit si eu, eu am dus laptop-ul la reparat si dupa nu mi s-a mai intamplat

| danyyelSAN explică (pentru unicornulfericit255):

Dar fara sa-l duc la reparat, nu pot sa sterg eu extensia sau ceva de genu?