| Blayan18 a întrebat:

Am o problema cred ca foarte mare..Acum 2-3 zile cam asa am dat pe cateva site-uri care iti bosteaza followeri pe Instagram, era free trial sau ceva de genul si dupa cateva site-uri in care am dat informatii...au aparut followeri si like-uri doar ca acum nu stiu ce sa fac sa pot scapa ca urmaresc zilnic inca 20-30 arabi turci...adica daca azi urmaresc 1200 de pers pana maine ajung la 1300 fara ca eu sa fac nimic,,, cum pot sa scap ca nu mai suport! Funda mare plz!

Răspuns Câştigător
| Arsin_Adeliin_1999 a răspuns:

Ce problema "foarte mare" ai, esti pe moarte.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci să ștergi aplicațiile cu acces 3rd Party (din setările contului). Și după te rogi laughing
Oricum se va ameliora când ștergi accesul aplicațiilor. Căci le-ai autorizat accesul.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu ai citit Terms&Conditions? Pe asta se bazeaza, la fel cum tu esti urmarit de altii (ei patesc la fel cu tine), asa ii urmaresti tu pe altii. E simplu happy Acel Free Trial cred ca va tine o zi sau doua, oricum peste cateva zile inceteaza....fie asta, fie inchizi contul. Bafta

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vreau si eu, zi-mi site-urileee

| IubitoareaDePisici a răspuns:

Pai sterge aplicatiile si contacteaza servicile

| Pandutz a răspuns:

Schimbi parola la contul de insta si automat nu mai au acces, dupa dai unfollow.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Mai multe informații despre cum poți proceda găsești aici https://help.instagram.com/230786120405165

Pe viitor te sfatuim să ai mai mare grijă pe ce tip de situri alegi să îți completezi datele personale.