| Petruu07 a întrebat:

Salut! Am o problema cu contul de Facebook care mi-a fost spart, mi-a fost schimbat email-ul, parola si numarul de telefon cu care ma logam. A început să trimită link -uri si mesaje altor persoane. Cum as putea sa imi recuperez contul? Multumesc!

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asta este rezultatul pentru care platiti nestiind sa folositi dispozitivele in siguranta, fara antivirus, instalati aplicatii si jocuri de pe net, de asta se intampla toate astea.

| cfrtobias a răspuns:

Daca intri in e-mail cumva, nu poti recupera?

| Petruu07 explică (pentru cfrtobias):

A pus adresa lui de e-mail

| cfrtobias a răspuns (pentru Petruu07):

Https://prnt.sc/112d678 asa ceva in e-mail n-ai?

| Petruu07 explică (pentru cfrtobias):

Nu. Am primit ieri un link de la un prieten pe care l-am accesat fără să îmi dau seama iar azi nu am mai reusit sa intru pe Facebook.

| cfrtobias a răspuns (pentru Petruu07):

Poate ti-a schimbat el tot laughing

| Petruu07 explică (pentru cfrtobias):

Si lui i-a fost spart contul

| Anonimul151 a răspuns:

Nu stiu daca se va putea rezolva, dar totusi ar trebui sa mai incerci sa raportezi contul facebokului, iar acestia vor analiza situatia.Iar daca ti l recuperezi sfatul meu este sa iti pui o parola cat mai lunga si cat mai grea, ca sa nu o poata ghici nimeni.

Sper ca vei rezolva laughing))))))))))

| dge18 a răspuns:

Dai report contului că a fost spart, o să analizeze Facebook situația și o să te pună să le dai date de ale tale să demonstrezi că ești persoana în cauză, durează ceva dar sfatul meu este să te grăbești.
Și alt sfat pe viitor, pune o parolă lungă și grea cu toate literele posibile în ea și nu o să se mai poată spargă contul.