| Iosuat a întrebat:

Salut am o problema foarte mare cu reclamele pe google, cea mai mare problema e ca sunt obscene rau de tot, din ce cauza e oare? a inceput sa mi le dea si pe Facebook, mentionez ca navighez pe WEB, nu pe telefon, sa fie din cauza ca am intrat pe site-uri de filme ( normale, cum ar fast and furious si restul), sa-mi dea de-acolo ceva extensii rele? Multumesc, dau funda cine ma ajuta cum sa scap de ele!

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Foloseste browser-ul Chrome si descarca-ti AdBlock Plus.
https://adblock-plus-chrome.ro.softonic.com/

6 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Google iti ofera reclame in functie de anumiti algoritmi care depinde si de siturile pe care navighezi. Recomandarea noastra este sa instalezi o extensie AdBlocker si sa ascunzi pe Facebook reclamele neplacute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai intrat pe site-uri cu p0rnache, de aia iti tot apar alea

| Iosuat explică (pentru anonim_4396):

Nu man, stii ca pe siteurile cu filme normale sunt oricum tot felul de prostii, dar au zjuns sa-mi bage pe tot ecranul si pe Youtube.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iosuat):

Baga si tu adblock si ai scapat.

| Bernardus a răspuns:

Descarca-ti AdBlock plus pentru. chrome si ai scapat de reclame

| Jegosel1998 a răspuns:

Orice site cu filme gratis trebuie sa faca bani cumva :^)