| Thomas1990 a întrebat:

Nu mai pot da follow pe Instagram. De ce si cat timp poate sa tina?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Thomas,

Gasesti aici mai multe informatii https://help.instagram.com/408167069251249. Exista posibilitatea sa fi atins numarul maxim de persoane pe care le urmaresti sau sa fi folosit aceasta optiune prea des intr-un timp scurt si Instagram sa te fi blocat.

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Instagramul poate bloca aceasta optiune, daca o folosesti prea des, sistemul lor face acest lucru automat!

| Nicolae_Mihai_2001 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Si pentru a mă debloca ce este de facut?

| Thomas1990 explică (pentru Nicolae_Mihai_2001):

Nu faci nimic, la mine a ținut 24h!

| Samariteanul a răspuns:

Poate e de la tel sau e doar un bug...astepata si tu o zi si dupa vezi daca poti.