| IonutPopescu2002 a întrebat:

Am primit un bonus de 366 de mb de la Vodafone, promotia Folosesti Net Primesti, inainte cand dadeam la *123# netul (mb) erau subliniati cu o linie, acum dupa Paste cand a fost promotia cu net nelimitat, nu i.am mai putut folosi, imi arata ca am 367 de mb dar nu sunt subliniati iar netul nu imi merge. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa ii contactezi direct pe cei de la relatii cu clientii Vodafone.

| Davidovski a răspuns:

Vizitează un magazin Vodafone.