| Crv_Ionut_1994 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Locuiesc in Germania momentan si as vrea sa stiu daca pot sa imi descarc counter strike fara sa iau amenda, multumesc.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa Robert_Emanuel_Nagy_1998. Vorbeste aiureli. Am un prieten in Germania si mi-a spus ca n-are nici curajul sa incerce ceva. Te urmaresc si te amendeaza de te ustura.
Daca stii germana (si banuiesc ca o stii) uita-te pe aici: http://bit.ly/2JXJb84

| aXy99 a răspuns:

Este un joc FOARTE ieftin, locuiesti in Germania, chiar nu ai cativa euro pentru a-l downloada? laughing

| MihaelaDart a răspuns:

Cauta magazine turcesti unde vand si telefoane, acestia au si jocuri de tot felul la preturi de nimic. Mai bine iti cumperi decat sa downloadezi ceva si te alegi cu amenda. Atat si la filme este interzis sa copiezi de pe internet, doar sa le vizionezi online nu patesti nimic.

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Nu o sa primesti amenda in nicio tara pentru ca te joci un joc piratat, nu o sa stie nimeni+ca si asa nu ii problema. Cei care au probleme sunt persoanele care le-au incarcat pentru a fi download-ate, pe cei de la TPB ii urmaresc de ani de zile si nici astazi nu i-au prins decat cu exceptia catorva. Amenda se primeste daca incerci sa vinzi acel joc piratat. Este interzisa vanzarea materialelor piratate sau copiate si se pedepsete cu amenda sau inchisoare depinde de tara, asta deoarece toate sunt pe drept de autor.

| suntserios a răspuns (pentru Robert_Emanuel_Nagy_1998):

Doar ca in Germania o sa primeasca. Nemtii amendeaza tot ce tine de piraterie, inclusiv daca doawnloadezi de pe torente

| MihaelaDart a răspuns (pentru Robert_Emanuel_Nagy_1998):

Daca nu stii legile din Germania nu mai dezinforma persoana.
Se dau amenzi pe orice download de pe torente atat cat si alte site-uri. Au fost romani si alte natii care locuiesc pe teritoriul Germaniei sa primeasca amenzi de la 500 euro in sus.