| neroid2 a întrebat:

stie cineva dc nu imi apar paginile pe un site al meu, adica ma refer le-am facut si cand vreau sa le pun sa le vada toata lumea nu ma lasa, avand in vedere faptul ca am platit nu inteleg de ce, pot publica decat o pagina, si cand am platit scria ca pot publica 3 pagini si acum nu ma lasa stie cineva dc? !

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune intrebarile astea, la Adminul acelui site, nu aici.
Noi nu stim ce site este, ce model si grila de publicare ai platit tu, practic, nu avem de unde stii termenii si conditiile, pe care tu le-ai acceptat pe acel site.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te sfatuim sa discuti aceste aspecte direct cu serviciul de clienti al furnizorului.