| RIGeorge a întrebat:

Salut, am si eu o mare problema, nu imi mai stiu parola la yahoo email, ideea este ca intru pe PC sa recuperez parola imi da cu telefonul primesc codul de resetare dar imi cere si al 2-lea numar de telefon pe care nu il mai detin si nu pot trece mai departe.

Pe telefon este connectat email-ul la user si pass este ok dar parola este acoperica cu puncte si nu am cum sa vad parola, aveti ideea cum pot rezolva ca ma chinui de 4 ore tot caut pe net si nu gasesc nimic folositor, am cautat si o aplicatie ceva pentru android, stiu ca acum multi ani erau aplicatii care o instalai si cand apasai pe parola se facea vizibila.

1 răspuns:
| ponturi a răspuns:

Scrie un mail la yahoo, asta dupa ce ai incercat toate metodele de recuperare a parolei afistate.