| Smn_Myhai_1997 a întrebat:

Am si eu o problema la google chrome, cand deschid o pagina imi tot da eroare aceasta cu your connection is not private, nu stiu ce sa fac, am pus data si ora bine, altceva nu stiu ce sa mai fac, pe mozila merge dar pe google nu stiu ce are de nu mai merge, pana acum mi-a mers dar acum nu stiu ce sa fac, dau funda care ma ajutati sa rezolv aceasta problema, Multumesc!

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Vezi in margine la bara daca e scris google.ro

| Smn_Myhai_1997 explică (pentru Elena9328):

Este da. Nu ai citit sus ce eroare imi da?

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mai multe informatii despre remedierea erorilor de conexiune gasesti aici https://support.google.com/chrome/answer/6098869?hl=ro