| Predut_Stefan_1999 a întrebat:

Salut.
Am un card Revolut si de cateva zile primesc notificare ca cineva vrea sa-mi retraga bani de pe card dar nu am suficienti.
De 2 zile primesc de la cineva ca vrea sa-mi ia 6 lei de pe card dar nu poate ca nu am 6 lei pe card.
Notificarea e ceva de genul "Facebk Tu6ad9xug2".
Daca stiti ce se intampla sau ce pot sa fac sa nu mai primesc notificari ca vrea sa-mi ia bani de pe card.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici si anunta ce se intampla: https://bit.ly/30MmmOq

| mihai69 a răspuns:

Ai "scăpat" pe undeva datele cardului.
Îl poți bloca, sau doar plățile online. Și atunci, adio notificări.
Dar raportează și la Revolut.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Cine știe pe site ți-ai pus cardul. Anulează prima dată cardurile virtuale.