| RoBeRTin321 a întrebat:

Salut.Am vazut foarte multe video-uri pe YouTube cum ca un YouTuber (Marina Joyce) a fost rapita de ISIS, sau ca ar fi drogata.Pentru ca in unele video-uri ale ei se aud voci, da mesaje de ajutor "help me" dar foarte incet, si clipeste foarte foarte des gen 3-4 ori pe secunda dar intruna frate! Credeti ca e drogata sau rapita? Vreau seriozitate!

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Robert,

Nu tot ceea ce citesti pe Internet este adevarat. happy

Te sfatuim sa verifici o informatie din mai multe surse si sa cauti websituri de incredere de unde sa te informezi - astfel vei evita informatiile false.

Marina Joyce nu a fost rapita, ea este in siguranta.

| iTzAndreyy a răspuns:

Ai de **** mea, tu mai crezi chestia aia. A fost politia la ia la usa si a zis ca totul e ok. Calm?

| RoBeRTin321 explică (pentru iTzAndreyy):

Ok.Dar atunci toate semnele din video, de ce apareau asa? Si de ce a facut asta?