| simina96 a întrebat:

As avea o nelamurire: nu stiu de ce nu imi mai apare in bara de cautare un grup pe Facebook. Imi zice ca nu exista, nu sunt membra pe el. O prietena a intrat acum si la ea apare grupul, la fel nu este nici ea membra. Care poate fi cauza? Acum cateva saptamani imi aparea si mie acum brusc a disparut. Interesant ca daca caut alte grupuri care au aceeasi setare sunt vizibile.

5 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună, Simina,

Există posibilitatea ca unul dintre administratorii grupului să fi schimbat setările de acces/vizualizare ale grupului sau să te fi blocat.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Probabil ai fost blocata chiar daca nu esti inscrisa ca membru
de exemplu eu sunt vizibil pentru toti pe fbook
si ma vezi astazi
daca eu te blochez stiind numele tau de pe Facebook
nu poti sa ma mai vezi
chiar daca nu esti prieten cu cineva il poti bloca
asa s-a intamplat cu tine pe acel grup

| simina96 explică (pentru LasleaIoan1972):

Mi-a dat acum cineva link-ul de la grupul respectiv si daca il accesez imi apare. Daca eram blocata de cineva ma gandesc ca nu imi mai aparea nici asa. Doar la bara de cautare este problema, sunt confuza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru simina96):

Sigur esti pe fila Grupuri? Eu stiu ca atunci cand dai cautare te pune pe fila Persoane.

| simina96 explică (pentru anonim_4396):

Poti schimba sa te duca pe fila grupuri, dupa ce am dat cautare la categoria aia am pus. Din fericire problema s-a rezolvat. Am raportat problema la Facebook si au rezolvat-o se pare ca problema era la ei ceva cu sistemul.