| ZeRoNimoN a întrebat:

Salut!
! Asta este pentru cine stie cunoaste!
Acum vreo' 3 ani foloseam un site in care atunci cand trimiteam o poza si cea lanta persoana accepta, imi spunea tot despre telefonul si Ip-ul persoanei in cauza. L-am pierdut, si nu imi mai aduc aminte cum se numeste,! Pease Help!
P, S: Cate-o data parintii trebuie sa stie ce fac copii pe internet, nu?
.

Răspuns Câştigător
| ZeRoNimoN explică:

Chestiile astea mi le zicea și telefonul când descărcam o poza... daca avea locația activata, la felhee hee

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Și zici că dădea date adevărate thinking

| ZeRoNimoN explică (pentru Catrice):

Da, iti arata locatia cu apoximatie, ce telefon foloseste, sistemul de operare a telefonului daca e android sau IOS.
e super cool site-ul dar nu il mai gasesc...

| ZeRoNimoN explică (pentru Catrice):

L-am gasit! Multumesc pentru implicare,
https://iplogger.org

| ZeRoNimoN explică (pentru ZeRoNimoN):

Chestiile astea mi le zicea și telefonul când descărcam o poza... daca avea locația activata, la felhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of.este greu să scrii în limba română?

| ZeRoNimoN explică (pentru anonim_4396):

Eu zic ca scriu destul de bine,
Esti profesor de limba Romana? Ca nu iti inteleg frustrarea.
Greseala mea ca mama si tata m-au luat din Romania cand aveam 9 ani acum am 28. Chiar sunt curios ce faci cu viata ta! Tu ce scuza ai? Care e problema ta? De ce nu Ignori intrebarile scrise @NEGRAMATICAL@?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZeRoNimoN):

Scrii asa de bine limba română cum dansez eu samba. "cea lanta". Da, foarte bine limba română.