| DeNNis2107 a întrebat:

Salut, atunci când vreau sa îmi creez shop pe etsy îmi cere datele cardului și as vrea sa îmi răspundă, cine știe exact, dacă ii scam sau ii legit și pot sa le bag.
Va rog eu ajutați-mă!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Etsy este website serios si legal, dar daca nu stii bine ce faci, tu ajungi la parnaie pentru evaziune fiscala sau spalare de bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Etsy este un site legit asa ca atata timp cat esti sigur ca folosesti site-ul oficial nu cred ca vei avea probleme. Nu am vandut, doar am cumparat o masca handmade.