| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi.a trimis cerere de prietenie o fata, credeam ca o cunosc si am dat accept, iar dupa mi-a zis buna, dupa mi s-a parut dubioasa si am vazut ca o etichetau destul de multi baieti rromi, asa ca i.am dat block...credeti ca imi poate afla IP-ul sau poate aflaunde imi este telu, unde stau, etc?

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Poti sta calm, nu iti poate afla locatia sau ip-ul cum vor ele... Site-ul in sine este administratorul datelor tale, nu altcineva, ca doar nu o fi vreun hacker profesionist din rusia ce lucreaza la guvern ca sa iti afle ip-ul prin Facebook fara autorizatie.

Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca i-ai da block nu poate afla nimic, nici nu mai are cum sa-ti vada contul.

| Bondarel99 a răspuns:

E cont fake, e bine ca ai scăpat de ea, cine știe ce vrea cel din spatele contului. Stai liniștit ca sigur a uitat laughing
La câte mesaje a dat și la alții nu are niciun motiv sa te caute pe tine.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Mihai,

Dintr-un simplu accept pe Facebook nu poate afla unde stai decat daca aveai listata aceasta informatie pe profilul tau. Pe viitor, te sfatuim sa nu accepti in lista ta persoane necunoscute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este hacker stai linistit

| Slothx a răspuns:

Da, cand i ai acc ti-a dat keylogger pe ip si deja ti a aflat identitatea si locatia!

| AllexKappa a răspuns:

Poti sta linistit