| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Azi navigam pe Facebook si mi-a aparut o notificare cum ca am postat o reclama pe Facebook si ca acum se asteapta acceptarea ei, nu am bagat in seama asa ceva dar mai devreme pe mail am sesizat 3 mailuri de la Facebook cum ca: reclama s-a postat, TREBUIE SA PLATESC 10, 39$ si ca reclama incalca unii termeni si a fost stearsa.
Ce inseamna asta si cum pot rezolva?!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Inseamna ca cineva ti-a afla mail-ul si parola si face frauda in numee tau. Schimbati repede parola si contesta reclama cu ticket la support.