| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Salut băieți!
Am o problema cu pc-ul, mai exact atunci când dau sa întru într-un browser de internet) chrome, Mozilla, internet explorer) nu mi se deschide niciunul, dau click pe unul din ele, se învârte puțin cerculetul ala pe săgeată de la mouse și gata, nimic... sad... Am încercat multe variante de pe net dar nimic.
Aștept de la voi niște răspunsuri salvatoare.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dezinstalează si Mozilla și Opera și Chrome apoi reinstaleză-le

| TrustMeIKnow a răspuns:

Verifica daca nu ai procesul deja deschis in task manager si mie mi se mai intampla, apas pe un program si nu se deschide, apas iar in task manager o sa apara 2 procese, le inchizi fortat si deschizi iar programul. Daca nu functioneaza atunci iti recomand sa rulezi o scanare cu un antivirus: malwarebytes, eset online scanner, kaspersky free scan.

| nelyjoly a răspuns:

Asta e semn de inceput de sfarsit windows.

| spraytag88 a răspuns:

Instaleaza din nou windows-ul. E posibil sa ai cotomarle