| mocanassorinas a întrebat:

Salut.Care sunt siteurile de incredere pentru cumparaturi online?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. Majoritatea da. Din ce domeniu te intereseaza? E bine sa te feresti de cele care nu dau prea multe informatii. Citeste si aici: http://descopera.info/blog/cum-stii-daca-un-site-este-de-incredere-sau-nu/

| Oana92 a răspuns:

In general cam toate sunt ok...

Eu fac cumparaturi online de ceva ani si am avut probleme doar cu cei de la Libris. Am cumparat electronice, electrocasnice, incaltaminte, cadouri, bijuterii, cosmetice, chestii personalizate, carti, etc si nu au fost probleme. Ba chiar din contra, mi-au inlocuit produsele daca nu erau marimea potrivita, mi-au trimis si produse cadou daca am comandat de mai multe ori de la ei. Poate doar cu transportul, dar aici e vina firmelor de curierat, care sunt praf!

Ce anume vrei sa cumperi? Iti pot sugera ceva site-uri daca stiu ce cauti happy