| xShifT a întrebat:

Salut ce pot sa fac? S-a blocat si este asa de vreo 8 ore, am dat si restart si tot asa apare.
http://imgur.com/a/LRGxw

Răspuns Câştigător
| Anonimul95t a răspuns:

Salut, incearca sa opreste routerul de la care are internet si dupa aceia imediat ce porneste apesi f8 selectezi safe mode dai enter intri in setari dezactivezi updaturile dai restart f8 si start window s normaly

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inchide-l.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Trebuie sa astepti sa isi termine de facut actualizarile. Asigura-te, de asemenea, ca Internetul iti functioneaza corect.

| Maldyny a răspuns:

Asteapta sa se faca update-ul. Iar dupa intri in control panel, Dai System and Security -> Windows Update -> Change settings Unde iti apare Important updates sa fie : never chek for updates (not recommended).

| xShifT explică (pentru Maldyny):

Frate nu intelegi un lucru, el s-a blocat eu vreau sa anulez sau sa ii fac ceva sa se opreasca din update. Dupa ce reusesc sa anulez stiu si eu sa dezactivez update-urile