| Соня14 a întrebat:

Salut,cine ma poate ajuta : cate persoane trebuie sa puie spam la un site ok.ru ca acel site sa fie blocat? Macar raspuns aproximativ, funda!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa puie? Puie Monta!

| LoveSleep a răspuns:

În jur de 45.200

| Соня14 explică (pentru LoveSleep):

| doctorandus a răspuns (pentru LoveSleep):

Depinde de ce fel de provider are (cinstit sau hot), in ce tara se afla (Vietnam, Nigeria, etc.), daca spamul e ilegal in tara respectiva, etc.

| Ora de net a răspuns:

Buna Violetta,

Daca primesti mesaje nedorite de la ok.ru incearca sa accesezi butonul de dezabonare. Daca acest lucru nu fuctioneaza atunci marcheaza mesajele ca Spam si acestea nu iti vor mai intra in Inbox.