| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Conversațiile video pe messenger se pot vedea și de alt prieten pe care îl am adâugat pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nimeni nu vede cand, cu cine si ce discuti, el va vedea, daca sunteti prieteni, faptul ca esti activ(a), atat!

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| Kevinn2000 a răspuns:

Da. Sunt convins, doar că nu de orice prieten. În cazul tău, cel mai probabil nu o să îți vadă niciun prieten conversațiile video de pe messenger.

| Legion7X a răspuns (pentru Kevinn2000):

Deci eu, nu vreau sa vadă alt prieten de pe Facebook când discut cu cineva video pe messenger. Asta vreau să știu.

| Kevinn2000 a răspuns (pentru Legion7X):

Dacă ești sigur că nu ai vreun prieten care este expert în IT, atunci nu-ți face probleme.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Legion7X):

Nimeni nu vede cand, cu cine si ce discuti, el va vedea, daca sunteti prieteni, faptul ca esti activ(a), atat!

| Balalau95 a răspuns:

Numai video meetings pe google chat
ii poti da link-ul conversatiei si eventual pin-ul daca il cere