| Busy97 a întrebat:

Credeți ca 20 GB pe laptop sunt suficienți pentru a asculta muzica și a urmări filme?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Un film Full HD este peste 10 GB (depinde si de durata filmului). Deci teoretic ai putea sa ai cate un film, maxim doua in acelasi timp pe laptop. Muzica incape multa in 20 de GB. Dar daca vrei doar muzica, mai bine iti iei MP3 Player.
Doar sistemul de operare ocupa peste 20 de GB. Nu iti sunt suficienti nici ca sa-ti instalezi windows.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ora de net a răspuns:

Buna,

20 GB este un spatiu destul de mic pentru stocarea de filme si muzica.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Da daca le faci online