| Florynus333 a întrebat:

Cum fac sa transmit un mesaj in privat pe Facebook in conditiile in care nu mai am optiunea, trimite mesaj" cand apas butonul distribuie.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Direct din Messenger.

| Florynus333 explică (pentru darrio2007):

Pai...sunt pe f.b., vad o postare interesanta si vreau sa o tramsmit unei anumite persoane.
Apasam butonul,, distribuie" apoi selectam optiunea trimite mesaj, selectam persoana... si gata.
Problema este ca de ceva timp nu mai am optiunea,, trimite ca mesaj"
Mentionez ca am reinstalat aplicatia f.b. + messenger.
Respect!

| Ora de net a răspuns:

Buna, Florin,

Exista posibilitatea sa regasesti functionalitatea in alta zona - poti incerca pe cele trei puncte din partea dreapta sus.

| Florynus333 explică (pentru Ora de net):

Nu se regaseste nici acolo optiunea de a trimite ceva in messenger. A disparut pur si simplu optiunea.
Mentionez ca am reinstalat aplicatia Facebook si messenger, am facut si actualizare de soft la telefon... si tot nimic.