| RandomStudent a întrebat:

Cum pot rezolva asta https://s29.postimg.org/83bwtxs6f/Capture.png, pe telefon si pe Firefox merge dar in Chrome apare asa.

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Dezinstalează antivirusul de tot, şi descarcă Baidu antivirus! (Se pişă pe ăla al tău)
Succes

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu da ca rezultat nici o poză! (Sau e vorba de un antivirus?)

| RandomStudent explică (pentru mudokins78):

Nu, doar texul, antivirusul l-am dezactivat si la fel

| RandomStudent explică (pentru mudokins78):

Ai dreptate, de la antivirus era, foloseam Eset

| mudokins78 a răspuns (pentru RandomStudent):

Nici o problema!
sti cere e frumusetea cu antivirusul asta baidu?
foloseste libraria si baza de date actualizata de la mai toate antivirusurile. si e gratis! si mai ai si alte optiuni in soft dupa ce ilinstalezi.
succes

| RandomStudent explică (pentru mudokins78):

O sa-l incerc.Multumesc!

| mudokins78 a răspuns (pentru RandomStudent):

Dezinstalează antivirusul de tot, şi descarcă Baidu antivirus! (Se pişă pe ăla al tău)
Succes