| ppicopp a întrebat:

Salut, cum pot să îmi închid într-un fel contul de Facebook, adică atunci când cineva vrea să îmi vizioneze profilul să fiu inexistentă, un fel de block la toți dar numai eu să pot vedea ceea ce postează restul lumii, ceva gen ochii din umbră. Dar măcar este posibil? Sper că ați înțeles. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Stergerea unui cont de Facebook se face aici:
https://m.facebook.com/account/delete

Pentru ceea ce doresti tu insa nu stiu sa existe momentan optiune in Facebook.winking

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fă-ți un alt cont și nimeni nu trebuie să afle că îți aparține.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu poti face ceea ce ai descris mai sus. Poti doar sa folosesti contul tau de Facebook la minim, insa (sa nu postezi, sa nu dai comentarii, reactii etc.)