| lvi7 a întrebat:

Cum pot vedea ce mesaje am necitite in aplicatia de messenger Facebook? Imi apare ca am doua necitite dar cand deschid nu vad nimic necitit...

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai intri la PC pe Facebook si te uiti

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns:

Dai in jos pana le gasesti

| acestaesteuncontnou a răspuns:

Mi s-a mai intamplat si mie. Cred ca e o eroare de actualizare sau poate e facut special pentru a pacali lumea sa intre mai des pe Facebook.

| Yoyo222 a răspuns:

Buna, e posibil sa fie undeva mai jos mesajele necitite, probabil cele din grupuri pe care nu le prea citesti(asa mi se mai intampla si mie). Incearca sa cauti functia "mark all as read" inseamna marcheaza-le pe toate ca citite.