| vampcupcake a întrebat:

Cunoaste cineva motivele suspendarii contului de Instagram? Cand am incercat sa postez o noua fotografie am primit aceasta avertizare " "Link not allowed. It looks like your profile contains a link that is not allowed...". Tin sa mentionez ca nu mi-a fost permisa postarea fotografiei si nici sa apreciez fotografiile altora sau sa las comentarii. Daca voi cunoasteti mai multe detalii despre recuperarea acestuia v-as fi foarte recunoscatoare pentru informatii in plus.

1 răspuns:
| sensualus a răspuns:

Hmm, baietii de la insta cam se axeaza pe cenzurare, ca i prea mult hot stuff