| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ce nu imi pot face cont la bet365? Nu gasesc Romania la tara de resedinta

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca nici nu stii despre ce e vorba in articolul 13, probabil ai vazut ca e discutat pe net si ai zis si tu sa amintesti de el nu?

In alta ordine de idei

"Bet365 a fost fără îndoială unul dintre cei mai populari operatori de pariuri sportive online din România, până când ONJN a decis să-i suspende activitatea operatorului la sfârșitul anului 2015, atunci când a fost reglementată piața de jocuri de noroc online din România. În prezent, nu aveți voie să plasați pariuri la Bet365, întrucât operatorul nu este licențiat la ONJN."

2 răspunsuri:
| EduardAndreiCoroiu12 a răspuns:

Este de la acceptarea Articolului 13 (supranumit 17).
Siteuri-le fac update la reguli si Romania este o tara care de obicei este scoasa pana cand modificarile necesare sunt facute.
Nu te ingrijora totul va reveni la normal peste cateva (de la cateva ore la cateva zile)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru EduardAndreiCoroiu12):

Vorba vine. Sint site-uri de genul care nu mai merg de mai bine de vreun an. Cel mai probabil nu considera fezabil sa isi mai bata capul cu Romania...

| suntserios a răspuns (pentru EduardAndreiCoroiu12):

Cred ca nici nu stii despre ce e vorba in articolul 13, probabil ai vazut ca e discutat pe net si ai zis si tu sa amintesti de el nu?

In alta ordine de idei

"Bet365 a fost fără îndoială unul dintre cei mai populari operatori de pariuri sportive online din România, până când ONJN a decis să-i suspende activitatea operatorului la sfârșitul anului 2015, atunci când a fost reglementată piața de jocuri de noroc online din România. În prezent, nu aveți voie să plasați pariuri la Bet365, întrucât operatorul nu este licențiat la ONJN."