| Vtt_Denis_2002 a întrebat:

Salut eu sunt un youtuber
Când vreau sa postez pe YouTube merge după câteva minute o să zică că nu e disponibil dcc va rog ajutatima
Nume de YouTube Denis Games69
Pls hellp me

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ai mai avut problema asta?

| Ora de net a răspuns:

Buna Denis,

Depinde foarte mult de ceea ce postezi pe Youtube. Spre exemplu, daca clipurile tale contin melodii sau imagini care intra sub incidenta drepturilor de autor, acestea sunt sterse in mod automat. Mai multe despre termenii si conditiile Youtube poti citi la https://www.youtube.com/static?template=terms