| Bami a întrebat:

Salut grup, se pot citi mesajele de wazzap al unui nr? Mulțumesc mult la cine Răspunde.

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună,

Poți citi mesajele de WhatApp al unui număr doar dacă ai acces la acel telefon/număr de telefon. Dacă este vorba de mesajele altcuiva, atunci sfatul nostru este să nu încerci să faci asta întrucât este ilegal (Art. 195 Violarea secretului corespondenței - https://legeaz.net/cod-penal-actualizat-2011/art-195-cpen)

| dannys a răspuns:

Daca mesajul nu este pe grup pus nu se poate vedea.Tot ce scrii pe grup citesc toti asa ca daca ii scrii la cineva in privat doar respectivul il vede.

| Bami explică (pentru dannys):

Buna scuza-ma sunt nou pe grup și nu știu cum funcționează bine încă.
O sa mai încerc o data. După ce scriu întrebarea m-a întreabă grupul unde vreau sa fie publicat. AICi cred ca am greși?