| periuta a întrebat:

Salut grup știe careva cum poți vedea primul comentariu de la o postare sa fiu mai detaliat
Pe Facebook s-a organizat un concurs de com și acum admini au nevoie sa vadă primul comentariu dar sau adunat 456 k comentarii sa derulezi este imposibil mai este vreo varianta?

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

456k? laughing Ar fi prea ușor dacă ar fi asta
Nu puteți, pa pa câștigător
Dar 456k? Dar câți sunt frate in grup?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ştiam că primul comentariu apărea întotdeauna primul sus şi aşa rămânea la toate postările şi fotografiile...

| CosminaAndreea03 a răspuns:

Exista undeva varianta sa le sortezi in functie de ordinea in care au fost postate