| YzuD a întrebat:

Ieri am fost contactat pe whatsapp de un numar din Elvetia mai exact numarul asta:+41 77 960 45 07. El vorbea oleaca romana si imi spunea sa dau o poza cu mine ca da si el.Eu nu am dat si a dat numai el si am zis ca o sa ii dau peste 5 minute(evident ca nu i-am dat) iar a 2 a zi a luat o poza de pe Instagram cu un prieten si a zis ca sunt eu acela si a inceput sa ma sune pe camera.L-am blocat si am fost contactat de un alt numar si e acelasi, poate sa fie un hacker?

Răspuns Câştigător
| AlexandruInu a răspuns:

Poate fii scam, iar hartuirea asta online poate fii nasoala, daca treaba persista du-te la politie.

1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Vrea doar sa te santajeze si sa te fure.