| Sîrbu_Mihai_1993 a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva cum pot gasi un telefon care mi-a fost furat? multumesc!

6 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

La ce-ti mai foloseste?
Uita!

| Ora de net a răspuns:

Buna, Mihai,

Te sfatuim sa apelezi la Politie - poti depune o plangere unde mentionezi codul IMEI inscris pe cutia telefonului. Acest cod ii va ajuta pe cei de la Politie sa-l identifice.

| Lola203 a răspuns:

Daca e Samsung si aveai un cont Samsung pe telefon si Internet si Localizare activate, il poti gasi cu site-ul findmymobile.com,te conectezi cu contul Samsung si ti-l localizeaza, insa nu foarte precis. Bafta!

| bisebi a răspuns:

Daca era Android cauta Android device manager daca e iph icloud... in caz ca nu i-a dat deja reset

| fanoptick a răspuns:

Slabe sanse

| Ghinescu_Petru_Corneliu_1994 a răspuns:

Daca aveai "Location" activat, il puteai localiza folosind google (GMAIL, si doar daca aveai cont gmail).