| Respekt a întrebat:

Salut, mai demult mi-am facut un cont de Facebook pe o adresa veche de email, dar am uitat adresa de email si vreau sa vedeti voi ce scrie aici: "**********" Doar de atat am nevoie, va rog mult sa ma ajutati.

Cu resect, Respekt

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niste stelute. Altceva mai concludent ai? E greu daca nu poti tine minte o adresa de e-mail.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu putem vedea. Ce sa vedem? Alea-s niste stelute. Ai chef de glume?

| mentholinks a răspuns:

Nu esti vrednic sa afli ce scrie acolo. E un mare secret oricum.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Din pacate, acel text nu se poate descifra. Te sfatuim sa incerci sa recuperezi contul mergand la www.facebook.com/hacked si urmand pasii indicati acolo.

Pe viitor te sfatuim sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis. Acelasi lucru il poti face si pentru contul de Facebook. Mergi in coltul din dreapta sus, da click pe sageata si acceseaza Settings, mai apoi mergi la lista din partea stanga a ecranului si alege Security. Vei gasi acolo optiunile oferite pentru a-ti securiza contul (poti sa introduci un email alternativ sau numarul de telefon).

| Respekt explică:

Asta nu e o parola de Facebook, la parola de Facebook poti sa afli ce se afla in spatele acelor puncte negre, dar nu pot sa vad ce se afla in spatele asterixurilor astea si vreau, ca fac parte din vechea adresa de e-mail. Stie cineva cumva pe cineva? ceva? da.ti mai departe si daca rezolvati sa-mi trimiteti mesaj, mersi anticipat.

Cu respect, Respekt

| Sixx_Klaw_1997 a răspuns:

Este o gluma cumva?