| g3orge111 a întrebat:

Salut, mi-am pierdut telefonul si ziceam sa imi cumpar o cartela cu acelasi numar de telefon, merge sa fac backup si sa imi recuperez datele pierdute?

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Salut,

Poți recupera datele doar dacă înainte de a-ți pierde telefonul ai făcut backup sau ai sincronizat datele de pe cartela respectivă în contul Google sau cu alte servicii de backup cum ar fi cele oferite de producătorul telefonului sau rețeaua de care aparții.

Dacă îți amintești să fi setat backup pentru informațiile aflate pe cartelă, poți să accesezi contul respectiv și acolo vei găsi acele date.

Sperăm să reușești să-ți recuperezi datele.

| floreadan a răspuns:

Daca ai datele stocate in cloud, atunci acest lucru e posibil, daca nu, nu vei mai putea recupera datele. Ai datele stocate in cloud?

| TCA a răspuns:

Salut! Merge doar daca datele din telefon au fost stocate intr-un cloud.