| andreitgru a întrebat:

Salut
Mi au inchis contul de Instagram, cred ca mi au dat report cateva persoane de la un comentariu mai rautacios, e prima data cand il inchide, il mai pot recupera?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nope.
Sorry.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Mai multe despre ce poți face în această situație găsești aici https://help.instagram.com/366993040048856

| Dandinelle a răspuns:

Iti poti face altul si ai grija cum gandesti spre alte persoane, nu are rost sa te asfixiezi cu idei negative, rautacioase si vezi si consecintele.

| Clytia a răspuns:

Fă-ți altul.